Pridaj sa k nám!

Baterkáreň je 1. komunitným reuse centrom na Slovensku, ktoré ročne vráti do obehu vyše 12.000 rôznych predmetov (knihy, rastliny, oblečenie, potreby pre deti, dekorácie a domáce potreby, hračky a hry, atď.). V jednom priestore prevádzkujeme popri reuse centre, požičovňu vecí a zdieľanú dielňu, ktoré slúžia komunite a ukazujú jej princípy cirkulárnej ekonomiky v praxi. Pomocou zdieľania, vymieňania, opravovania a nakupovania z druhej ruky ukazujeme komunite, ako jednoducho zmeniť zaužívané nákupné návyky v prospech komunity, sociálnej spravodlivosti, udržateľnosti a zdravého životného prostredia.

Vzdelávame, inšpirujeme, motivujeme a hovoríme o zvyšujeme povedomie o dôležitých témach. Bez komunity by sme nedokázali fungovať, je pre nás nesmierne dôležitá, ako aj každý jeden jej člen. Sme vďačné za každého z vás, ktorý sa nás rozhodne podporiť, pridať sa k nám a prispievať k tomu, aby sa nám tu spolu všetkým žilo lepšie. Pridaj sa aj ty! Ďakujeme!

Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.